Teeme ühe bingo! Mis te arvate?

Kui üldse rääkida paarisuhetest, siis üks oluline komponent, selles keerulisena näivas suhteretsepis, on kohe kindlasti mehe ja naise vaheline lähedus. 
Läheduse hoidmiseks ei pea kohe kindlasti kuud ja tähed taevast alla tooma. Samuti ei pea selleks hiigel summasid kulutama. Tõesti ei pea. Tihtilugu piisab väikestest asjadest. Psühholoogid on näiteks välja toonud fakti, et kallistamine ja käest kinni hoidmine vähendab inimeste stressi taset. Kujutate ette, mis vägi on ühes kallistuses.

Või näiteks nimeta mulle üks naine, kes ei sula selle peale kui mees ilma palumata ja täitsa oma initsiatiivil imurdab tolmuimejaga põrandad ära või paneb pesu kuivama. Näib selline väike ülesanne, kuid see näitab seda, et partner väärtustab ja austab oma naise panust pere igapäeva ellu. 

Kui palju teie oma kallimaga kallistate, üksteist abistate, tänate või ütlete kui kallis ja hinnaline ta sinu jaoks on? Ausalt, sellised pisikesed asjad kipuvad ununema. Meie suhetes on kõigil tulnud ette olukordi, kus sina oled oma kaaslasesse suhtunud iseenesest mõistetavana ja vastupidi. Kas pole?

Selleks, et pisikesed žestid taas ellu äratada oleme me valmis saanud ühe mängu. Paaride bingo saate alla laadida SIIT.
Lae bingo alla, loe läbi ning vaata, kas sa ühe päeva jooksul võidad nurkade mängu, diagonaalid või lausa täismängu. Milline oli sinu partneri reaktsioon talle osaks saanud tähelepanu osas? Nägid sa esimesi muutusi teie omavahelises suhtlemises? 

Head bingotamist!

Eelmine
TUBANE AARETEJAHT LASTELE

Vastused puuduvad

Email again:
G-FQT9ZSZ5VS