Käsitööseep- Maasika makroon

Tõeline gurmee sinu kehale. Prantsusmaal valmistatud käsitööseebid on justkui tõeline kondiitritoode. Ja see magus maasika lõhn tekitab tõelise kiusatuse seda seepi koheselt maitsta. Kuid rõhutan, see pole SÖÖDAV. See-eest on see ainulaadne kingitus iseendale, sõbrale või kallimale.

Madam Marchandi glütseriiniga rikastatud makroonikujuline seep on õrn, niisutav ja taastav. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Seebid ei sisalda parabeene, palmiõli ega metüülkloroisotiasolinooni.

Seebi kaal on 45g.

Kvaliteedi säilitamiseks on seep pakendatud biolagunevasse toidukilesse. Peale pakendi avamist on seebi säilivusajaks märgitud 18 kuud.

Koostisosad: Aqua (vesi), Glycerin (glütseriin), Sorbitol (sorbitool), Sodium Stearate (naatriumstearaat), Sodium Laurate (naatriumlauraat), Propylene Glycol (propüleenglükool), Sodium Oleate (naatriumoleaat), Sodium Myristate (naatriummüristaat), Sodium Chloride (naatriumkloriid), Parfum, CI77491, CI58000, Cocos Nucifera Oil (kookosõli), Glyceryl Laurate (glütserüüllauraat), Cocamidopropyl Betaine (kokamidopropüülbetain), Titanium Dioxide (titaan dioksiid) (CI77891), Citric Acid (sidrunhape), Sodium Citrate (naatriumtsitraat), Tetrasodium Iminodisuccinate (tetranaatriumiminodisuktsinaat), Tetrasodium Etidronate (tetranaatriumetidronaat), CI58000, Theobroma Cacao Fruit Powder (kakao puuviljapulber).
G-FQT9ZSZ5VS