Kraabitav posterKogu pere aeg

Lapsed on oma vanematele ühe asja eest kohe kindlasti väga tänulikud- nende aja eest mil te arutate maailma asju, mängite koos ning õpetate oma väikestele maailmakodanikele uusi oskusi ja teadmisi. Just nimelt see aeg on asendamatu ning teebki lapsele lapsepõlve täis hetki, mida heldimusega meenutada.

Meie lastevanematena teame väga hästi, kuidas vabandused nagu "mul pole praegu aega", "mul on tegemist", "hiljem vaatame" tulevad tihtilugu liialt kiiresti ja imelihtsalt üle meie huulte. Igapäeva kohustused matavad meid enda alla ning selle asemel, et korraks öelda endale stop ning võtta kasvõi see tunnike, et pühenduda 100% oma lastele, tundub vahel lausa võimatuna näiva ülesandena. Justkui me kulgeksime autopiloodil-hommikusöök, koristamine, lapsed kooli ja lasteaeda, töö, lõuna, õhtusöök, koristamine, magama.

Vahel me kaome lihtsalt oma nutiseadmesse ära ning hiljem heidame voodisse piineldes raske süükoorma all, et seda aega, mida kulutasime arutult lihtsalt scrollides, oleksime võinud kasutada palju targemalt-tehes perega midagi toredat.

Nüüd on meil sellele kõigele lahendus- vahva kraabitav poster, mille abiga võtta kogu pere aeg ning sisustada see põnevate mängudega. Kõik selleks, et võimalikult palju aega veeta koos oma lastega, muutuda veelgi lähedasemaks perekonnaks ning võimsamaks tiimiks. Kuid selle postri kõige olulisem eesmärk on luua oma lastega unustamatuid hetki, sest nende jaoks on meiega koosveedetav aeg kõige olulisem ja tähtsam.

Antud postri hõbedase katte all on peidus 42 vahvat mängu ja tegevust, mis on jõukohased eelkooliaealistele lastele, kuid ka lõbus ajaviide algklassis käivatele preilidele ja noorhärradele.

Hea vanem võtab oma lapse jaoks aega!

Kraabitav poster on eestikeelne.
Postri mõõtmed (sentimeetrites): 42,0x29,7 (A3)  
Toote hind ei sisalda raami.

G-FQT9ZSZ5VS